fbpx
-0.7 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Ngjarje e rëndë në Prishtinë: Vëllai ther me thikë vëllanë

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi dyshohet se pas një zënke që ka pasur me vëllain e tij, e ka suImuar fizikisht atë, duke e G0DlTUR me thikë.

Si pasojë e suImit VlKtlma ka pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe i është ofruar tretman mjekësor.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

“Prishtinë 11.11.2022-21:04 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti pas një zënke që kishte pasur me viktimën mashkull kosovar-vëllain e tij, e kishte sulmuar fizikisht atë duke e goditur me thikë. Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe i është ofruar tretman mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

- Advertisement -

Të fundit

Armend Muja demanton Vrojtuesit e Lagjës: Mos shpif!

Vrojtuesit e Lagjës në Prishtinë kanë publikuar një fotografi të një veturë të parkuar në një zonë të gjelbër...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -