8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Nga pozat e nxehta tek shamia, këngëtarja e njohur: Dua të ekspozohem se s’ më është shuar ende nepsi

Këngëtarja Shkëndije Mujaj ka dhënë detaje lidhur me jetën e saj personale dhe zgjedhjen e saj për t’u mbuluar me ‘hijab’.

Në një lidhje online me emisionin “Ftesë në 5”, ajo iu përgjigj komenteve paragjykuese që vënë në dukje ekspozimin e formave duke thënë thjesht: Më pëlqen të ekspozohem se s’më janë shuar ende nepsi dhe dëshirat.

- Advertisement -

Ajo tregoi se falë besimit ne Zot ka gjetur një paqe që re ka kërkuar prej vitesh dhe s’do që askush t’ia prishë. Madje as edhe partneri i jetës. Por ende nuk se e ka pasion modelingun.

E pyetur nga moderatorja, ajo tha se dëshiron që partneri ta respektojë dhe t’i falë paqe shpirtërore dhe se dëshiron një fëmijë “hallall” dhe një tjetër që të lutet për të.

- Advertisement -

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -