14.1 C
Pristina
Saturday, October 1, 2022
- Advertisement -

Nga liqeni i Luzernit, në lloqin e Samadraxhës

Kur një kryetar vlerësohet për punën në terren dhe modestinë, Bali Muharremaj është në krye të listës.

- Advertisement -

I pari i Suharekës ishte për një vizitë punë vikendin që lamë pas në Luzern të Zvicrës. Por, java për të në Kosovë nis krejt ndryshe nga ajo që shihet në Luzern.

Muharremaj ka shkuar në Samadraxhë ku po punohet për rregullimin e kanalizimit. Nga Liqeni i Luzrenit, Muharremaj është parë me çizme në lloqin e Samdraxhës.

- Advertisement -

Poashtu, kryetari i Suharekës ka njoftuar edhe me punimet që po bëhen në rrugë në fshatin Reshtan./Indeksonline/

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -