8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Nëse e shihni këtë person, lajmërojeni Policinë

Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më autorizimin e Prokurorisë themelore nё Pejё, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij, lëshon: Kërkesë për bashkëpunim me qytetarët.

Personi i kërkuar është:

- Advertisement -

 AVDYL (Ramiz) MURIQI i lindur me 25.05.1993 nё Pejë.

I pandehuri është i kërkuar për veprën penale:

 “Lёndim i lehtё trupor”

- Advertisement -

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës:

– 192 dhe 080019999 (pa pagesë)

- Advertisement -

– 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë

– E-mail adresa: [email protected]

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -