0.3C
Pristina
3 Mars, 2021 - 04:14

“Nervozohet” Agim Veliu, ja çka i thotë Ermal Pandurit në telefon!

Moderatori i emisionint “Detab Plus” në RTV Dukagjni, ka telefonuar nënkryetarin e LDK-së Agim Veliu, për të marrë një koment rreth rezultatit të zgjedhjeve.

Më të pyetur Veliun, se si e komenton rezultatin e zgjedhjeve, Veliu ka thënë se “flasim njëherë tjetër” dhe ia ka ndalur telefonin.

Bazuar në të rezultatet preliminare të KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje po prin me mbi 47% të votave derisa LDK-ja mbetet e treta me mbi 13% të votave në nivel vendit.

Të fundit

Të tjera nga rubrika