16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Nënat e Gjakovës e presin me puthje e shtrëngime Kryeministrin Kurti

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, dhe Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, kanë vizituar nënat gjakovare me rastin e shënimit të Ditës Ndërkombëtare të të Zhdukurve.

Kryeministri Kurti e Haxhiu janë pritur me përqafime nga nënat e Gjakovës.

- Advertisement -

Shihni fotot më poshtë:

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -