13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Në Prishtinë një majmun në ballkonin e një banese shijon rrezet e diellit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një majmun është parë duke qëndruar në ballkonin e një banese në Prishtinë.

Në këtë ditë me diell, majmuni duket mjaft komod teksa mbështetet në anësoren e ballkonit.

- Advertisement -

Pamjet e incizuara tregojnë majmunin që herë pas here shikon përreth.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë