7.7 C
Pristina
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Në një shkollë në Prishtinë dikush po shpërndan libra fetarë

Te shkolla “Dardania” në Prishtinë, dikush ka shpërndarë sot libra fetarë dhe fletushka.

Për këtë ka njoftuar faqja “Vrojtuesit e Lagjes”, ku janë publikuar edhe fotografi të këtyre librave.

- Advertisement -

Libri që po shpërndahet është “Bibla ime e parë”.

“Sot tek shkolla Dardania, shperndarje e fletushkave dhe librave fetar per femije – Nga organizata te panjohur”, thuhet në postim.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -