19.2 C
Pristina
23 Shtator, 2020 - 18:23

Në mes të Londrës, në sheshin Granary shfaqet reklama e Dua Lipës para mijëra qytetarëve

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po vazhdon të shënojë sukses si imazh i aromës më të re “Libre” nga YSL.

Së fundmi, ajo ka qenë prezente në Sheshin e madh Granary, në Londër ku para mijëra qytetarëve të pranishëm është shfaqur reklama e saj më e fundit për YSL.

Bëhet fjalë për reklamën e titulluar “Mos ki frikë të jesh e lirë”, ku ajo shfaqet bashkë me një shqiponjë, duke iu afruar edhe më shumë simbolizimit kombëtar.

Kjo video reklamë e shfaqur përmes projektorit në banesat pranë këtij sheshi, që është një prej më të frekuentuar të Londrës, ka bërë tejet krenare artisten shqiptare.

 

View this post on Instagram

 

Last night in Granary Square, London!!!! @yslbeauty @ysl ? thank you @sarahaleon @pixielevinson for this video ‼️‼️‼️

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on


“Mbrëmë në Sheshin Granary, Londër! YSL, faleminderit”, ka shkruar Dua Lipa në Instagram.

Përndryshe, ajo që nga janari nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, teksa ka pranuar se është në përgatitje të këngëve të reja për albumin e saj të dytë.
Të fundit

Erdogan kritika të ashpra ndaj Izraelit, përfaqësuesi i këtij vendi largohet nga salla e OKB-së

Ambasadori izraelit në OKB, Gilad Erdan, u largua derisa presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan po mbante një fjalim në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së...

“Shpërthen” njeriu i afërt i Agim Veliut ndaj Vjosa Osmanit: Bukëpërmbysëse, u shndërrove në kundërshtare!

Zyrtari i Lidhjes Demoraktike të Kosovës, Bajram Gecaj, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, i ka reaguar kryetares aktuale të Kuvendit...

Ishte bërë gati për t’i hedhur në treg 50 mijë euro të falsifikuara, Policia e Kosovës e zë në flagrancë të dyshuarin

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë, nën dyshimin se i njëjti ka falsifikuar para. Këtë e ka bërë të ditur Policia e...

Nuk mund të jetojnë pa njëra tjetrën, po vjen koalicioni LDK-PDK

Në media u publikua lajmi i takimit të Agim Veliut me Sami Lushtakun dhe Adem Grabovcin, nga i cili takim nuk pritet asgjë tjetër,...

Të tjera nga rubrika

Erdogan kritika të ashpra ndaj Izraelit, përfaqësuesi i këtij vendi largohet nga salla e OKB-së

Ambasadori izraelit në OKB, Gilad Erdan, u largua derisa presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan po mbante një fjalim në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së...

“Shpërthen” njeriu i afërt i Agim Veliut ndaj Vjosa Osmanit: Bukëpërmbysëse, u shndërrove në kundërshtare!

Zyrtari i Lidhjes Demoraktike të Kosovës, Bajram Gecaj, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, i ka reaguar kryetares aktuale të Kuvendit...

Ishte bërë gati për t’i hedhur në treg 50 mijë euro të falsifikuara, Policia e Kosovës e zë në flagrancë të dyshuarin

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë, nën dyshimin se i njëjti ka falsifikuar para. Këtë e ka bërë të ditur Policia e...

Nuk mund të jetojnë pa njëra tjetrën, po vjen koalicioni LDK-PDK

Në media u publikua lajmi i takimit të Agim Veliut me Sami Lushtakun dhe Adem Grabovcin, nga i cili takim nuk pritet asgjë tjetër,...