fbpx
-0.6 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Ndodhë në Drenas/ Parkon veturën në hekurudhë, shpëton përpak nga aksidenti

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një person ka parkuar dje rreth orës 13 e 30 minuta veturën afër binarëve nëpër të cilët kalon treni i linjes Prishtinë-Pejë, transmeton IndeksOnline.

Shoferi i trenit ka vërejtur nga largësia se vetura është parkuar afër hekurudhës në Drenas dhe me kohë ka arritur ta ndalojë trenin pa shkaktuar aksident.

- Advertisement -

Lidhur me këtë rast janë duke u marrë organet kompentente.

- Advertisement -

Të fundit

“A e ka Kurti gati letrën e dorëheqjes?” – kjo është përgjigjia e Kusari-Lila

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje ka thënë se kryeministri Albin Kurti nuk e ka ndërmend të dorëhiqet,...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -