29.2 C
Pristina
Thursday, July 18, 2024

Ndodh në Bruksel, një person agresiv i vërsulet dy gazetarëve kosovarë

- Advertisement -

Përderisa gazetarët Kushtrim Sadiku dhe Arben Ahmeti raportonin nga Brukseli, një gjë e pazakontë ka ndodhur.

- Advertisement -

Një qytetar u është afruar me agresivitet që të dyve, duke bërtitur.

Madje, në një moment, qytetari bën edhe kontakt fizik me gazetarin Sadiku.

- Advertisement -

Nuk dihen motivet e rrebelimit të tij ndaj gazetarëve nga Kosova, që shkuan ta përcillnin takimin e kryeministrit Albin Kurti me president Aleksandar Vuçiq.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -