15.7 C
Pristina
Wednesday, September 28, 2022
- Advertisement -

Ndodh mrekullia: 52-vjeçarja nga Prishtina bëhet nënë për herë të parë (VIDEO)

Një 52-vjeçare, infermiere në Prishtinë është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin emocionues e ka ndarë në Facebook, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

- Advertisement -

“52 vjeçarja, infermiere në Prishtinë bëhet nënë për herë të parë në Maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë

Alea e vogël e ka fituar betejën për jetën, duke i sjellë një gëzim të papërshkruar nënës së saj dhe të gjithë stafit të terapisë intensive, që bëjnë një punë fantastike me të porsalindurit, duke shpëtuar jetë”, shkruan ministrja.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -