17.1 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

Ndërron jetë regjisorja Vjosa Berisha

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha.

Berisha ka bërë të ditur se regjisorja ka ndërruar jetë në spitalin University College Hospital në Londër.

Për datën e varrimit familja do ta bëjnë të ditur më vonë.

Postimi i plotë:

Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.

Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.

- Advertisement -

Familjet Berisha dhe Istrefi

Të fundit
Lajme të lidhura