4C
Pristina
20 Prill, 2021 - 09:52

Ndërron jetë Ceka, kuzhinierja e njohur

Ka ndërruar jetë në moshën 80 vjeçare, kuzhinjera e njohur Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka.

Ceka ishte autore e librave të 1000 receta”, dhe “Receta me gatime tradicionale”.

Ajo la pas vetës një vajzë dhe dy djem.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese