13.4 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Ndërprehet transmetimin televiziv i emisionit “It’s My Home”

Pas dhunës në reality show-in “It’s my home”, Komisioni i Pavarur i Mediave ka vendosur ta ndaloj transmetimin televiziv kjo pasi aty u shfaqën skena dhune, ku më pas ndërhyri edhe policia dhe hapi rast për “suIm dhe kansoje”.

Njoftimin ka bërë të ditur pronari i televizionit, Valon Maloku përmes rrjetit social Facebook.

- Advertisement -

“Sipas vendimit te KPM-se programi Reality show “It’s my home” nderprehet menjehere ne transmetimin televiziv.

“It’s my home” vazhdon te transmetohet ne kanalin tone ne youtube 24 ore me 7, deri ne nje vendim tjeter”, ka shkruar Maloku.

Më poshtë postimi i plotë:

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -