18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Mushkolaj, LDK-së e PDK-së/ Hipokrita, Asociacionin e kanë sjellë vetë, e tash vajtojnë se qenka i dëmshëm

- Advertisement -

Analisti Imer Mushkolaj ka reaguar ndaj PDK-së e LDK-së të cilët po akuzojnë Kryemisnitrin Kurti për pranimin e siç po thonë ata të Asocaiconit.

- Advertisement -

Ai i quan hipokrita dhe thotë se kanë harruar se Asociacioni e kanë sjellë vet.

Postimi në Facebook:

- Advertisement -

Me i dëgju PDK’në e LDK’në ta merr menja që këto parti më 2013, 2015 e 2020 i kanë nënshkru marrëveshjet me Serbinë me njohje reciproke, e tash Albin Kurti po na merr në qafë. Kanë “harru” që Asociacionin e kanë sjellë vetë, e tash vajtojnë se qenka i dëmshëm. Hipokrita.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -