7.7 C
Pristina
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Muriqi i shënon edhe Atletico Madridit

Vedat Muriqi ka shënuar edhe golin e tetë këtë edicion me Mallorcan në La Liga.

- Advertisement -

Mallroca është duke luajtur me Atletico Madridin dhe Muriqi ka realizuar në minutën e gjashtëmbëdhjetë për epërsinë 1-0.

Deri te goli i kosovarit ka ardhur pasi fillimisht bashkëlojtari i tij Costa ka gjuajtur në drejtim të portës dhe topi është kthyer.

Aktualisht Mallorca gjendet në pozitën e dhjetë në tabelë, ndërsa Atletico Madrid në pozitën e gjashtë.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -