-4 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 10:31

“Murat Jashari më nuk i duhet Albinit për fushatë”

- Advertisement -

Zëdhënësja e Partisë Socialdemokrate, Natyra Kuçi, ka reaguar pas marrëveshjes mes kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe u.d. e presidentit, Vjosa Osmani, që të garojnë në një listë të përbashkët, në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Pas konfirmimit se Vjosa Osmani, do të jetë kandidate për presidente, në këtë listë, Kuçi, thotë se Murat Jashari, më nuk i duhet Albin Kurtit për fushatë.

Kjo pasi që, kohë më parë, Lëvizja Vetëvendosje, e kishte përmendur emrin e Murat Jasharit, si personi më i duhur për postin e presidentit.

“Murat Jashari më nuk i duhet Albinit për fushatë”, ka shkruar Kuçi.

Të fundit

Të tjera nga rubrika