5 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 20:51

MPJD e Kosovës mbulohet nga flamuri kuq e zi

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës është mbuluar ngjyrat kuq e zi.

Flamuri kombëtar kuq e zi është vendosur në ballë te ndërtesës së ministrisë,

Nesër festohet 108 vjetori i Ditës së Flamurit dhe i Pavarësisë së Shqipërisë.

Të fundit

Të tjera nga rubrika