fbpx
1 C
Pristina
E enjte, 26 Janar, 2023

Mozzikut i del punë me mijëra serbë pas vizitës në Medinë dhe Mekë

Duhet Lexuar

Mozzik ka marrë vëmendje të madhe pas vizitës së tij në Medinë dhe Mekë.

Nga vendet e shenjta ai ka ndarë disa fotografi në rrjetet sociale, të cilat kanë shkaktuar reagim të serbëve.

- Advertisement -

Mozzik ka bërë disa deklarata në profilin e tij ku shprehet se po merr mijëra mesazhe nga ndjekës serb të cilët po i bllokojnë fotot në Instagram dhe kjo pas fotos së tij në vendin e shenjtë Islam.

Kujtojmë që Mozzik ka ‘surprizuar’ ish-partneren e tij Loredanën dhe vajzën e tyre të vogël, Hanën nga Meka.

Ishte Loredana Zefi ajo që postoi një story ku dukej një letër ku ishte shkruar emri i saj dhe i Hanës.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Në këtë vit besimtarët myslimanë do agjërojnë 2 muaj Ramazan brenda 12 muajve

Myslimanët do të agjërojnë muajin e shenjtë të Ramazanit dy herë në një vit në vitin 2030, fillimisht në...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -