fbpx
3.3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Mozzik rruan flokët dhe shkon në Medinë (FOTO)

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Mozzik ka udhëtuar drejt Arabisë Saudite.

Reperi ka bërë të ditur se gjendet në Medinë, dhe për këtë arsye ka rruar edhe flokët, njofton Klankosova.tv.

- Advertisement -

Ai ka ndarë me ndjekësit e tij edhe foto të tjera duke treguar se ka vizituar Xhaminë e Pejgamberit.

Ndryshe, reperi ka pasur koncerte të shumta kohëve të fundit dhe me sa duket vitin 2023 e nisi duke iu përkushtruar fesë.

Mozzik ishte i martuar me këngëtaren me origjinë po nga Ferizaj por që jetn në Zvicër, Loredanën e cila është e përkatësisë katolike. Me të Mozzik ka edhe një vajzë.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Stresi: Gruaja e huaj nuk përmendet, Vedati bëri një gjest të pahijshëm

Stresit duket se i kanë penguar komentet e Vedatit për ish-gruan e tij. Ai është shprehur se një gjë e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -