fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Mos bini pre e propagandës serbe

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Blerim Vela, shef i stafit të president7s Vjosa Osmani, ka reaguar pas raportimit të mediave serbe se kinse ministri i Brendshëm Xhelal Sveçla, gjendet në Kampin e Njësisë Speciale “Belvedere” në Mitrovicë.

Vela bëri thirrje që të mos bien pre e propagandës serbe.

- Advertisement -

Ai tha se institucionet e Kosovës janë të përkushtuar një mjedis të qetë dhe të sigurt.

Shefi i stafit e ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me presidentën Vjosa Osmani, kryetarin e Kuvendit Glauk Konjufca, dhe ministrin e Brendshëm Xhelal Sveçla.

- Advertisement -

Të fundit

Grabiten kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga tërmeti, arrestohen nga Policia turke

Pas fatkeqësisë së tërmetit, një grup personash kanë grabitur kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -