fbpx
0.5 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Momenti tragjik kur humbi jetën mërgimtari, video kur vetura shkon me shpejtësi të madhe

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Janë publikuar pamjet të momentit tragjik kur humb jetën mërgimtari sot në Kosovë.

Vetura shihet duke lëvizur në shpejtësi të jashtëzakonshme, sikur plumbi.

- Advertisement -

Pamjet me video:

VIDEO KËTU

- Advertisement -

Të fundit

Sipas draft-statutit, Asociacioni parashihet të ketë presidentin dhe kuvendin e vet si strukturë organizative

Fondacioni Friedrich Ebert (FES) në Prishtinë pas pak do të fillojë prezantimin e draft-statutit për “Asociacionin e Komunave në...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -