13.4 C
Pristina
Monday, May 27, 2024

Momenti kur trupat e Kosovës mbërrijnë në Adana, priten me duartrokitje nga vuIInetarët turq

- Advertisement -

Një kontigjent i Forcës së Sigurisë së Kosovës ka mbërritur në Turqi, në operacionin e kërkim-shpëtimit në zonat e prekura nga tërmeti.

- Advertisement -

Fondacioni SETA në Uashington ka publikuar pamje nga momenti kur ekipi i Kosovës ka arritur në Adana dhe është pritur me duartrokitje nga vullnetarët turq.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -