fbpx
3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Momenti kur qytetari shpëton gruan që kërceu nga “Ura e Fshajt” (VIDEO)

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Këto janë pamjet ku shihet se si ai i shkon nga mbrapa duke notuar për ta nxjerrë vajzën në breg.

Rasti është denoncuar në Polici fillimisht nga vjehrri i saj, i cili ka rrëfyer se si e morën vesh se nusja, e cila vuan nga depresioni qe një kohë ishte larguar nga shtëpia.

- Advertisement -

Posa Policia është njoftuar për rastin, një patrullë policore ka dalë në vendin e ngjarjes, ku është kuptuar se viktima ka qenë në gjendje të rënduar emocionale, si pasojë e depresionit.

Me t’u mbledhur informacionet e para, për rastin është njoftuar edhe Prokurori i Shtetit.

Rastin për Sinjalin e kanë konfirmuar edhe nga Policia Rajonale në Gjakovë.

Kujtojmë se rastet e tilla janë shpeshtuar shumë dhe kjo po cilësohet si një dukuri mjaft shqetësuese.

- Advertisement -

Të fundit

“Kërkoi intervenimin e NATO-s më 1998 dhe e mendova si naiv”, ambasadori suedez rrëfen për takimin me Kurtin

Ambasadori i Suedisë në Kosovë, Jonas Westerlund, në një intervistë për Tëvë1 ka rikthyer në vëmendje një takim që...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -