fbpx
-3.6 C
Pristina
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Momenti kur policia e shtrin për toke dhe e arreston një person në Aeroportin e Prishtinës

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një person është arrestuar mbrëmë në Aeroportin ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”.

I dyshuari shkaktoi probleme me sigurimin dhe pastaj sulmoi policin. Krejt kjo në shenjë paknaqësie pasi që iu anulua udhëtimi.

Zyrtari policor ka marrë trajtim mjekësor.
“Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

- Advertisement -

VIDEO KËTU

- Advertisement -

Të fundit

Cili është vendi më i mirë për t’u ulur në një avion për t’i mbijetuar një aksidenti

Udhëtimi me aeroplan është një nga mënyrat më të sigurta të transportit, dhe shanset që dikush të vdesë në...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -