17 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Momenti kur gjyqtari e ndërpren ndeshjen Rumani – Kosovë

- Advertisement -

Është ndërprer ndeshja ndërmjet Rumanisë dhe Kosovës.

- Advertisement -

Shkak i kësaj ndërprerje, është se ultrasit Rumunë kanë shfaqur banere me mbishkrimin: “Kosova është Serbi”.

Gazetari i njohur kosovar, Arlind Sadiku ka publikuar pamje nga stadiumi ku po luhet ndeshja.

- Advertisement -

VIDEO KËTU

Gjyqtarët e kanë suspenduar ndeshjen për momentin, dhe do të mbetet në vazhdim të shihet se a do të luhet sonte ndeshja.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -