6.3 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 12:56

Momenti kur ekipet e pastrimit të oqeanit e shpëtojnë një delfin dhe e lënë të lirë / VIDEO

Një video e postuar në internet tregon ekipet e pastrimit të oqeanit duke shpëtuar një delfin pranë Bali.

Anëtarët e ekipit nga 4Ocean panë gjitarin e detit gjatë një pastrimi muajin e kaluar, shkruan kidsofkosova.net.

Ata hoqën rrjetën e peshkimit të mbështjellë rreth gojës dhe bishtit të saj dhe më pas e lanë të lirë.

 

Të fundit

Të tjera nga rubrika