-5.5 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 23:06

Momenti kur Distria rrëzon përtoke francezen Clement dhe siguron finalen në Katar

- Advertisement -

Distria Krasniqi e ka siguruar pjesëmarrjen në finale të Masterit të xhudos që po mbahet në Doha të Katarit.

Xhudistja kosovare fitoi me Ippon kundër francizes Melanie Clement.

Ja momenti vendimtar i fitores në gjysmëfinale.

Të fundit

Të tjera nga rubrika