-6.1 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 22:46

Momenti i shpërthimit në Ferizaj

Në këtë video shihet momenti i shpërthimit të bombolës së gazit në Ferizaj, nga pamjet që ka publikuar televizioni Kanal 10, shihen pamje të tmerrshme të momentit të shpërthimit.

- Advertisement -

Kosova ime, ju sjellë foto se si është dukur lokali “Steak House”, para shpërthimit dhe si duket pas shpërthimit.

Kujtojmë se nga ky shpërthim 42 dy persona janë lënduar.

Të fundit

Të tjera nga rubrika