6.3 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 13:22

Moment i lezetshëm: Panda e kopshtit zoologjik luan jashtë në dëborë / VIDEO

Një video tejet e lezetshme është publikuar nga kopshti zoologjik Edinburg në Kinë.

Kamerat kanë kapur një moment të adhurueshëm që një panda gjigande mashkullore e quajtur Yang Guang rrotullohet dhe luan rreth e rrotull në dëborë të freskët në kopshtin zoologjik të Edinburgut, shkruan “Daily Mail”, transmeton Kids of Kosova.

Video këtu

Të fundit

Të tjera nga rubrika