3.2 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 21:33

Molliqaj thotë se diaspora do të jetë më e dëshpëruara nga Albin Kurti

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj beson se diaspora do të jetë më e dëshpëruara nga Albin Kurti.

“Diaspora do të jetë më e dëshpëruara nga Kurti dhe do të jetë ajo që do ta Iuftoj më së shumti Kurtin.”

“Nuk pres alenacë të përhershme mes LVV-së dhe Kurtit”, u shprehë Dardan Molliqaj në Kanal 10.

Të fundit

Të tjera nga rubrika