2.9C
Pristina
6 Mars, 2021 - 06:32

Modelja e njohur: Do të kandidoj për deputete

Ish-banorja e Big Brother dhe modelja Françeska Jaçe është gjithmonë në qendër të mediave rozë, për shkak të linjave provokuese dhe deklaratave befasuese.

Por, mbrëmë ajo ka marrë vëmendje lidhur me një deklaratë për politikë.

Ajo ka treguar se do të kandidojë për deputete.

“Kam ndërmend që ta hedh vetë kandidaturën në Vlorë, si deputete e Vlorës ,kështu që ngelet për t’u parë!”, është shprehur ajo.

Të fundit

Të tjera nga rubrika