fbpx
0.3 C
Pristina
E shtunë, 28 Janar, 2023

Mjeku nga Gjilani vdes në moshë të re, në ditën kur po kujtonte 3 vjetorin e vdekjes së babait të tij

Duhet Lexuar

Mjeku nga Gjilani vdes në moshë të re, në ditën kur po kujtonte 3 vjetorin e vdekjes së babait të tij

Stomatologu nga Gjilani, Rasim Sefiu ka ndërruar jetë papritmas në moshë të re gjatë ditës së djeshme.

- Advertisement -

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale.

Sefiu ka vdekur pikërisht në tre vjetorin e vdekjes së babait të tij, i cili po ashtu kishte qenë mjek i njohur në Gjilan.

Dje ai kishte bërë edhe një dedikim në Facebook për babain e tij.

Për lajmin e hidhur kanë reaguar edhe nga Oda e Stomatologëve të Kosovës.

- Advertisement -

“Me pikëllim të thellë njoftojmë për ndarjen e papritur nga jeta në moshën 34 vjecare të kolegut tonë Dr.Rasim Sefiu– specializant në lëminë e parodontologjisë dhe mjekësisë orale”, thuhet në reagim.

- Advertisement -

Të fundit

Vijojnë suImet në SHBA, tre të vrarë

Tre persona u vranë dhe katër të tjerë u plagosën nga të shtënat me armë në Kaliforni të shtunën...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -