11.6 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Ministria publikon çmimin tavan të derivateve për 48 orët e ardhshme

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimoren e derivateve për 48 orët e ardhshme.

Një litër naftë sot kushton 1.73 cent

- Advertisement -

Ndërsa, benzina kushton 1.41 dhe gasi 0.72.

Njoftimi i plotë:

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -