3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Ministria publikon çmimin tavan të derivateve për 24 orët e ardhshme

Një litër naftë sot kushton 1.72 cent.

Çmimoren e derivateve për 24 orët e ardhshme e ka publikuar Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë.

- Advertisement -

Teksa benzina kushton 1.44 dhe gasi 0.71.

Njoftimi i plotë:

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -