15.1 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Ministres Hajdari i vdes vëllai

Ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari i ka vdekur vëllai.

- Advertisement -

Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjetin social, Facebook, përcjell Klankosova.tv.

“Sa rëndë për motrën të jap këtë njoftim. Vëllau ynë i dashur  Petriti,  sot na la, pas 3 muaj luftë në mes jetës dhe vdekjes, në spitalet zvicrrane në Aarau. Pusho i qetë në paqë vëlla Titi i dashtun shumë për ne, e gjithë miqtë tanë kudo që janë. P.s.Për detajet e funeralit do të njoftojmë në ditët në vijim”, ka shkruar Hajdari

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -