4.8 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 02:42

Milaim Zeka shton edhe një emër te lista e politikaneve më s*ksi në vend

Mbrëmë në emisionin “Express Rozë”, ka qenë i ftuar edhe ish-deputeti Milaim Zeka, i cili u është përgjigjur disa pyetjeve jo fort të zakonshme.

Zeka ka treguar edhe se cilat janë politikanet më s*ksi në vend. Këtë herë, ai e ka shtuar në listë edhe emrin e ambasadores Vlora Çitakut.

“Politikanja më s*ksi është Duda Balje dhe Vlora Çitaku”, ka thënë Zeka.

Ndryshe, në një intervistë para pak ditësh, kur ishte pyetur për politikanet s*ksi, Zeka e kishte përmendur vetëm Duda Baljen dhe Atifete Jahjagën.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

error: Përmbajtja mbrohet !!