5.8 C
Pristina
24 Shtator, 2021 - 02:43

Milaim Zeka publikon një fotografi të rrallë të Ibrahim Rugovës në shoqëri të aktorit të njohur

Gazetari Milaim Zeka ka publikuar një fotografi të rrallë të presidentit historik Ibrahim Rugova dhe aktorit të njohur Robert Ndrenika, shkruan Gazeta Express.

Sipas Zekës kjo fotografi i përket vitit 1993 dhe është realizuar në Tiranë.

Madje gazetari tha se këtë fotografi e ka bërë vet ai.

Postimi i plotë: Ibrahim Rugova me Robert Ndreniken në Teatrin Kombetar ne Tirane ne vitin 1993. E ruaj me shume fanatizem kete foto qe e shkrepa kur as Ibra as Roberti s’e kishin mendjen”, ka shkruar ai. /Express.

Ibrahim Rugova dhe Robert Ndrenika

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milaim Zeka (@zekamilaim)

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese