16.7 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Mësueset, Jasharajt: Bëhu burrë, ndërprite grevën (VIDEO)

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit dhe Shkencës, Rrahman Jasharaj, bashkë me disa anëtarë të Këshillit Grevist ka qëndruar sot tek shkolla “Ismail Qemali” në Prishtinë.

Ai pati bashkëbisedim me mësimdhënësit e kësaj shkolle.

- Advertisement -

Disa nga ta i kërkuan që ta ndërpresin grevën dhe të vazhdojë mësimi.

“Bëhu më burrë se ata që të kanë fyer. Ndërprite grevën”- thanë ata.

Ndiqeni momentin e debatit mes Rrahman Jasharajt dhe mësimdhënësit, të publikuar nga EkonomiaOnline.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -