19.3 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022
- Advertisement -

Mërgimtari që ka tatuazh fytyrën e Kurtit shfaqet në tubimin ku ishte kryeministri

Lëvizja Vetëvendosje, përfshirë edhe kryeministrin Kurti si dhe disa ministra e deputetë, kanë organizuar sot një takim në Prishtinë me mërgimtarët.

Në mesin e shumë të pranishmëve, ishte edhe një adhurues i flaktë i kryeministrit Kurti, shkruan lajmi.net.

- Advertisement -

Në tubimin e VV-së, u shfaq edhe mërgimtari që ka tatuazh në dorë fytyrën e Kurtit, të shoqëruar me një thënie të tij.

“Unë kurrë nuk mbijetoj. Unë jetoj fuqishëm”, është thënia e Kurtit të cilën ky mërgimtar me shumë krenari duket se e shfaq në dorën e tij në foton që ka publikuar Vetëvendosje në Facebook.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -