22 C
Pristina
Tuesday, August 9, 2022

Mërgimtari: I kemi 10 mijë euro me vete, cent m’cent në Kosovë kam m’i lanë

Janë muajt kur mërgimtarët lënë vendet e tyre të qëndrimit dhe kthehen për pak kohë në vendlindje.

Një mergimtarë ka treguar se në Kosovë ata po i shpezonjnë thuajse të gjitha paratë, shkruan rtv21.tv

“I kemi njo 10 mijë euro me vete, cent m’cent në Kosovë kam me e lanë”, është shprehur ai për ekipin e RTV21 në aeroportin “Adem Jashari”.

Të fundit
Lajme të lidhura