29.8 C
Pristina
Wednesday, August 17, 2022
- Advertisement -

Mërgimtari ‘çmendet’ nga gëzimi pasi vajza ia dhuron një fotografi të Thaçit për ditëlindje

Një mërgimtar i është gëzuar shumë përvjetorit të sivjetmë të lindjes.

- Advertisement -

Për dhuratë, vajza e tij ia solli një fotografi të ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Mërgimtari e mori fotografinë dhe shkoi e vendosi pranë emblemës së UÇK-së.

VIDEO

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -