fbpx
2.2 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Mercenari kosovar në Ukrainë uron 28 Nëntorin (VIDEO)

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Mercenari kosovar në Ukrainë, Armendi, ua ka uruar shqiptarëve festën e pavarësisë, 28 nëntorin.

Ai ua ka uruar këtë festë dy personave në veçanti, Samirit dhe Agonit nga Vushtrria.

- Advertisement -

Ai ka kohë që lufton në Ukrainë me pagesë, dhe në një storie për Klan Kosovën më parë kishte thënë që kjo është lufta e parë për të, dhe se aty ka vajtur nga Gjermania ku jeton prej vitesh.

- Advertisement -

Të fundit

“40 euro gjobë për shoferët që Iënë dritaret hapur”

Të gjithë mendojmë se lënia paksa e hapur e dritareve është një zakon i pavetëdijshëm. Nuk janë të paktë...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -