2.9 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 21:40

Mënyra e çuditshme se si Vuçiq vendos maskën

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, sot gjatë ditës ka zhvilluar një vizitë në një fshat të Kroacisë në kufi me Serbinë, ku ka takuar një nënë e cila i rritë e vetme 9 fëmijë.

Ajo që ka rënë në sy para fillimit të kësaj vizite, ka qenë mënyra e çuditshme se si Vuçiq e kishte vendosur maskën.

Megjithatë para hyrjes në shtëpi, Vuçiqit i është tërhequr vërejtja për mënyrën se si e ka vendosur maskën, dhe ai menjëherë është shikuar në një dritare, dhe më pas e ka larguar maskën.

Të fundit

Të tjera nga rubrika