3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Menjëherë pas rikthimit – Vedat Muriqi shënon gol për MaIIorcan, viktimë Valencia

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi e ka vazhduar aty ku e la para dy javëve ku u ndëshkua me karton të kuq ndaj Elches dhe u përjashtua për dy ndeshje.

- Advertisement -

Muriqi sot u rikthye dhe ka shënuar  gol kundër Valencias për ta barazuar rezultatin në 1:1 dhe duke e faruar kështu skuadrën e tij te një pikë e madhe.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -