fbpx
2.5 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Mediat në Serbi i gëzohen fatkeqësisë së Xhakës

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Goditje e madhe për rivalin e Serbisë. Kapiteni i Zvicrës u lëndua, një nga futbollistët më të urryer në Serbi u detyrua që të largohet nga loja, shkruan njëra prej mediave më të mëdha në Serbi, Blic

Futbollisti i Arsenalit, Granit Xhaka, u akuan nga një lëndim që në minutën e 2-të dhe u detyrua të largohet nga loja kundër Wolves në minutën e 16, ndërrim që ai vetë e kërkoi.

Granit Xhaka ka një formë të shkëlqyeshme këtë sezon dhe konsiderohet lider i Zvicrës, me të cilë Serbija do të luajnë në fazën e grupeve në Botëror.

- Advertisement -

Ende nuk dihet shkalla e lëndimit, por më sa duket nuk është asgjë serioze, por që më shumë gjasë kosovari ka lëshuar lojën për shkak se nuk ka dashur që të rrezikoi Botërorin. Në vendin e tij është inkuadruar Fabio Vieira.

- Advertisement -

Të fundit

Serwer: DekIarata e ChoIIet-Escobar për Asociacionin e njëanshme, ky është bulIIizëm dipIomatik

Profesori amerikan i John Hopkins, Daniel Serwer, ka komentuar letrën e dy bashkëkombësve të tij, Këshilltarit të Departamentit të...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -