fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Me Lambo e Mercedesa 120 mijë £, shqiptarët “djegin” rrugët e Londrës, video nga festa e madhe

- Advertisement -

Duhet Lexuar

110 vjetori i Pavarësisë është festuar edhe nga shqiptarët që jetojnë në Londër. Përmes një artikulli DailyMail ka pasqyruar festën e shqiptarëve me parada në rrugët e Britanisë, me flamurin kuqezi.

Sipas medies britanike qindra burra dhe gra shqiptarë kanë festuar në rrugët e Londrës me makina të shtrenjta të tipit Audi, Range Rovers, Porsche e Lamborghini.

Flamuri shqiptar është valëvitur nëpër makina, disa prej tyre Lamborghini Huracan ngjyrë vjollce dhe një Mercedes, të cilat kushtojnë përkatësisht rreth 120,000 dhe 160,000 £.

- Advertisement -

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Grabiten kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga tërmeti, arrestohen nga Policia turke

Pas fatkeqësisë së tërmetit, një grup personash kanë grabitur kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -