fbpx
-5.3 C
Pristina
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Me kokën ulur dhe të turpëruar, kombëtarja serbe kthehet në Beograd ku pritet nga pak tifozë

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Kombëtarja e Serbisë humbi nga Zvicra (3:2) të premten në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Kupës së Botës, duke i dhënë lamtumirë Katarit.

Në xhiron e parë u mposhtën nga Brazili (2:0), në të dytën barazuan me Kamerunin, kurse në fund u mposhtën nga Xhaka e Shaqiri.

- Advertisement -

Serbia udhëtoi drejt Katarit me ambicie të mëdha dhe kalimi i grupit ishte synimi që donte të arrinte në Kupën e Botës.

Në fund, pësoi tetë gola në grup dhe përfundoi në vendin e fundit.

Të dielën në mbrëmje kombëtarja serbe u kthye në Beograd dhe në aeroportin Nikola Tesla u pritën nga pak tifozë.

- Advertisement -

Të fundit

Murali i Djokoviqit në Rahovec, Petkoviq propagandon duke ua lënë fajin mbështetësve të Kurtit

Tre persona dyshohet se kanë spërkatur me bojë muri figurën e tenistit serb Novak Gjokoviq të zbuluar në Lagjen...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -