fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Me dokumente i ka 75 vjet, por Sabri FejzuIIahu zbulon moshën e tij të vërtetë

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu padyshim që është një nga ikonat e muzikës shqiptare, me një karrierë të gjatë në skenën muzikore.

Këngëtari ka rrëfyer shumë gjëra nga jeta e tij private dhe karriera muzikore.

- Advertisement -

Ndër të tjera, ai zbuloi edhe moshën e tij të vërtetë.

Ai zbuIoi se mosha e tij e vërtet është 76 vite, ndërsa në bazë të regjistrimit në dokumente ai i ka 75 vite.

“Une i kam mbushë 75 vite, sipas asaj që jam në çertifikatë të lindjes. Unë në të vërtetë i kam mbush 76 vite, për 77 kam hy. Babai im një vit më vonë më ka regjistru”, tha ai në ATV.

- Advertisement -

Të fundit

Video emocionuese: VogëIushi i gëzuar që u nxorr nga gërmadhat e tërmetit, Iuan me ekipin shpëtues

Në Siri një grup vullnetarësh ka nxjerrë të gjallë një fëmijë të vogël dhe kanë publikuar një video emocionuese. I...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -